1sosyalsorumluluk

DLK Sporu Destekliyor

DLK Gümrük Müşavirliği, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor. DLK, binicilik sporunun ünlü ismi Ülkan Delikan’ı destekliyor. Yaklaşık 30 yıldır binicilik sporuyla uğraşan Ülkan Delikan, Türkiye’yi uluslararası pek çok müsabakada başarıyla temsil etmiş bir isim. Yurt içinde ve yurt dışındaki pek çok müsabakada ödülleri bulunan Milli Binici Ülkan Delikan, Balkan Şampiyonluğu, Atatürk Kupası Birinciliği, Cumhurbaşkanlığı Kupası, Türkiye Şampiyonası Birinciliği gibi önemli başarılar elde etmiştir.

sosyalsorumluluk

Çevreye ve eğitime katkımız sürecek

DLK Gümrük Müşavirliği kurulduğu günden bu yana topluma olan sorumluluğunu eğitim, kültür sanat, spor gibi farklı alanlarda da desteklediği projeler ile yerine getirmeye devam ediyor.

Gümrük sektöründe lider misyonuyla çevreye, eğitime katkı sunan gruplardan biri olmak, sorumluluk duygumuzu daha da arttırıyor. Daha iyi ve yaşanılabilir bir dünyada toplumsal sorumluluklarının farkında olan bir kurum olarak, hayata geçirilen her projenin uzun soluklu ve yaygın olmasına önem gösteriyoruz. Bu kapsamda sektörümüzün dışına çıkarak; siz iş ortaklarımızdan elde ettiğimiz gelirimizin belli bir dilimini okutmakta olduğumuz ihtiyaç sahibi çocuklarımız için ayırmakta ve yıl sonunda da sizlere bu desteğiniz sebebiyle plaketlerimizi sunmaktayız.