business (1)HAKKIMIZDA

 

1984 yılından bu yana sektöründe yaratıcı uygulamalarıyla fark yaratan firmamız yenilikçilik anlayışı çerçevesinde kimlik değişikliğine gitti. 2011 yılı sonunda alınan karar doğrultusunda hizmetlerimiz DLK Gümrük Müşavirliği A.Ş unvanıyla devam ediyor.

DLK Gümrük Müşavirliği, kalite anlayışı çerçevesinde gelişen müşteri portföyüne uygun olarak kadrosunu da zenginleştirmeye devam ediyor. Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşavir Yardımcısı Yetki Belgesi sahibi personeli, konusunda uzman müşteri danışmanları ve Mevzuat Servisiyle müşterilerine yasalar çerçevesinde geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

Firmamız; vizyoner bakış açısıyla mevcut portföyü ve tecrübeleriyle sadece sabit sektörlerde değil, bütün sektörlere hizmet verirken, yeniliklere açık bir yönetim anlayışı dikkat çekiyor.

DLK Gümrük Müşavirliği’nin dünyanın sayılı, Türkiye’nin ise ekonomideki devleri olan firmalarıyla kurduğu stratejik iş ortaklıklarını uzun süreli birliktelikleri bulunuyor. Sürdürülebilirlik DLK için önemli bir unsur. DLK’nın kuruluş felsefesini oluşturan “Dayanışma, Güven ve Gelişim” duygusu, uzun vadeli işbirliğinin ve müşteri memnuniyeti odaklı çözüm ortaklığının temelinde yatan en önemli etken.

DLK’nın prensibi firma odaklı çalışıp, butik hizmet sunmak. Yani bizim için her müşteri özel.

Kısacası: Bizimleyken “İstediğiniz Her Neyse, Olması İçin Düşünmeniz Yeterlidir”.

ekatalog